čištění koberců v kancelářích

Čistění podlah v kancelářích

Koberce a jiné bytové textilie velice rychle podlehnou znečištění a opotřebení. Jistě jste si všimli, že kanceláře mnohých firem pokrývají koberce, které se často znečistí, protože klienty nebo zákazníky nikdo nehodlá nechat před vchodem přezouvat do domácí obuvi. Na silné znečistění koberců je nejlepší zavolat specializovanou úklidovou firmu, která je na podobné problémy připravena a dostatečně vybavena. Kvalitní a pravidelně prováděná údržba koberců jim prodlouží životnost. Povrchové čištění a vysávání nemá takový účinek jako hloubkové vyčištění koberců. Úklidová chemie zabrání rozvíjení a dalšímu šíření mikroorganismů, které způsobující alergické reakce a zhoršují chronická onemocnění.

Úklidové služby Praha patří mezi nejvyhledávanější, protože Praha je lokalitou, kde se soustředí nejvíce domácích a zahraničních firem. Čistění koberců v kancelářích se provádí špičkovými stroji. S úklidovou firmou se můžete vždy domluvit na jednorázovém čištění koberců nebo na pravidelném. Nebojte se, že budou vaše koberce zničeny. Spolehlivé firmy odvádějí kvalitní služby a vždy se používají prostředky s ohledem na druh materiálu koberců.

Hodně znečištěné koberce potřebují profesionální přístup. Proto by vám měla vyhovovat služba, kde nechybí nejen špičková technologie, šetrné přípravky na čištění, ale ani proškolení pracovníci úklidové firmy. K nadměrnému opotřebování koberců a vytrhávání vlasce nedochází při používání strojů fungujících na bázi extrakčního čištění koberců nebo podlah. V realitě jde o to, že voda s přídavkem přípravku se vhání čištěné plochy a potom je i s nečistotami vysávána zpátky do sběrného tanku u přístroje. Vlasec koberců se regeneruje a vrátí se do původní polohy. K vylepšení stavu koberců se provádí také apretace – změkčení koberců. Koberce se ještě provoňují. Chemické čištění s parním generátorem si snadno poradí i s hluboce zapuštěnými skvrnami.

3,957 shlédnutí
Kategorie: Články.
1 hlas2 hlasy3 hlasy4 hlasy5 hlasů (Zatím žádné hodnocení)
Loading ... Loading ...
Facebook Twitter Linkuj si !
Napište komentář ... děkujeme.
  • Vyčistit koberec je s námi hračka

    Chystáte-li se čistit koberce sami, je důležité zvolit správný čisticí prostředek. Na trhu je mnoho prostředku a jejich kvalita je různá. Způsob čištění také musíte přizpůsobit materiálu, ze kterého je koberec vyrobený. Jde-li o vzácný kousek, dejte raději přednost práci odborníků.

  • Znáte dětský obchůdek prodávsjící kočárky MéďaBéďa.cz ? Tento eshop s více jak 9 letou tradicí pro vás zajistí dětské zboží jako například autosedačky, dětské postýlky, nebo hračky. Co by vás dále dámy mohlo zajímat, je online parfumerie s obrovskou nabídkou kosmetiky AVON a samozřejmě i se značkovými parfémy. Parfumery.cz nabízí parfémy opravdu levně a navíc získáte dárek navíc v podobě kosmetiky Avon.

  • Naše poděkování patří New Logic studiu, které pro nás spravuje sociální sitě a stará se o optimalizaci webu. Mezi hlavní činnosti firmy však patří tvorba internetových stránek, ve kterých je mezi předními hráči na trhu.

  • Zařízení od Firmy Culligan na odželeznění vody Vás zaručené zbaví těžkých kovů ve vodě.